2008>>2007>>2006>>2005>>2004>>2003

Prezentacja / Presentation SWEET SKY NAVI Liberi Gaias
/zobacz, click /


WESOŁYCH ŚWIAT ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2009!!!

 


16.12.2008
Nowe zdjęcia córki Baffy ślicznej JOURNEY OF DREAM Liberi Gaias:)

 

15.12.2008
  Przedstawiamy uroczą 7 tygodniowa SECRET OF MY HEART Liberi Gaias która jest córką Balbinki (Canadian Navi Sweetie).

 

 
Międzynarodowa Wystawa / International Dog Show -Wilno, Litwa - 12.10.2008
Mł.Ch.Pl JACK DANIELS Liberi Gaias w kl. otwartej uzyskał lokatę I CWC. W porównaniu psów został wybrany Najlepszym Psem w Rasie otrzymując CACIB, oraz wygrywając końcowe porównanie został ZWYCIĘZCĄ RASY - BOB. Gratulacje dla Jacka i jego właścicielki Wioletty Grygiel *)
 

Międzynarodowa Wystawa / International Dog Show -Wilno, Litwa - 12.10.2008
Mł.Ch.Pl JACK DANIELS Liberi Gaias w kl. otwartej uzyskał lokatę I CWC. Na tej wystawie rozpoczął Championta Litwy! Nasze gratulacje:)

 

EUROPEAN DOG SHOW  BUDAPESZT 3.10.2008
Sędzia / judge:
Walter Jungblut /Germany/


Na wystawę europejska zostało zgłoszonych 208 yorkow. Do Budapesztu przyjechali znakomici hodowcy wraz z przepięknymi psami całego
świata. Nasi chłopcy dzielnie prezentowali sie na ringu dając nam olbrzymią satysfakcję i radość z osiągniętych wyników. Jesteśmy bardzo dumni z ich występów.:)) Greatest wystawiany w kl. otwartej wśród zgłoszonych 27 yorkow  stanął na II lokacie res.CAC ustępując  I miejsce psu  który wygrał rasę. Młodziutki Naviczek w klasie pośredniej uzyskał lokatę III.foto: Mini Shop, Kentauro, Alla Radcenko

 

XXIII Klubowa Wystawa Terierów i Czarnych terierów -
Terriers and Black Terriers Club Show - Warszawa, 14.09.2008

Sędzia / judge: Peter Green (USA) - psy / males

Mł.Mul.Ch, J. BALTIC WINNER SWEET SKY NAVI  Liberi Gaias w kl. pośredniej stanął na lokacie I CWC.

 

Mł.Mul.Ch,Mul.Ch, BALTIC WINNER GREATEST for Liberi Gaias w klasie championów w śród licznej  stawki pięciu championów w tym dwóch Interchampionów zajął lokat II.

 

 

Krajowa wystawa / national dog show - Warszawa, 13.09.2008
Sędzia / judge:
Zygmunt Jakubowski (PL)
Mł.Mul.Ch, J BALTIC WINNER SWEET SKY NAVI  Liberi Gaias w kl. pośredniej wygrywając kolejny raz  otrzymał lokatę I CWC.

Za fotki dziękujemy hodowli "Beautiful York"

 

Międzynarodowa Wystawa / International Dog Show - Białystok, 31.08.2008
Sędzia: Milivoje Urosevic (SRB)
Zgłoszeń - 88

Mł.Mul.Ch SWEET SKY NAVI  Liberi Gaias na wystawie międzynarodowej w kl. pośredniej wśród licznej i mocno obsadzonej stawki otrzymał lokatę I CWC. Nasz siedemnastomiesięczny chłopak rozpoczął dorosły CHAMPIONAT POLSKI!!!
 

 

Ta urocza panienka to Holiday de Villar jest córeczką naszego Greataszka;)
Mała dama  dzielnie razem ze swoimi właścicielami przygotowuje sie do wystaw.

 

W hodowli Beautiful York została jeszcze jedna dziewczynka Bianeczka która czeka na kochającą rodzinę:) Tata Bianki to Mł.Mul.Ch. Greatest for Liberi Gaias.  /W sprawie dziewczynki prosimy o kontakt mailowy beautifulyork@plusnet.pl/

 

 

MAMY KOLEJNE CHAMIPONATY!!!

Tym razem wybraliśmy sie na wystawę do Serbii
Wystawa międzynarodowa Uzice 25.08.2008
Wystawa krajowa Arilje 26.08.2008

Mł.Mul.Ch GREATEST spełnił warunki na kolejny  dorosły Championat tym razem Serbii!
Jest to jego czwarty  Championat / CHAMPION POLSKI, CHAMPION LITWY, CHAMPION ROSJI, CHAMPION SERBII/ tym samym jest MULTICHAMPIONEM!!
Na wystawie w Uzice otrzymał Res. CACIB=CACIB /za Interem/ to jego czwarty CACIB.

 

Mł.Mul.Ch. SWEET SKAY NAVI również przyniósł nam wiele radości:)
Wystawiany w kl. młodzieży dwa razy uzyskał lokatę I J.CAC oraz BEST JUNIOR!!!, w finale III BIS JUNIOR!!!
Navi po raz ostatni był wystawiany w kl. młodzieży. Chcielibyśmy podsumować jego młodzieńcze  sukcesy;) MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI, MŁODZIEŻOWY CHAMPION LITWY, MŁODZIEŻOWY CHAMPION ROSJI,  MŁODZIEŻOWY CHAMPION SERBII,
JUNIOR BALTIC WINNER 08!!!!

 Mul.Ch. GINA Liberi Gaias w kl. championów wygrała porównanie z Inter Championka otrzymała lokate I,CAC w porównaniu uzyskała Res.CACIB. Ginka spełniła warunki na CHAMPIONAT SERBII to jej czwarty Championat!

 

Krajowa Wystawa / national dog show, 17.08.2008
Sędzia - Elżbieta Chwalibóg / PL
Mł.Mul.Ch. GREATEST w kl. championów otrzymał lokatę I CAC. W porównaniu  został wybrany Najlepszym Psem w Rasie (BOS) oraz ZWYCIĘZCĄ RASY (BOB)
GREAT spełnił warunki na CHAMPIONA POLSKI!!!


Mł.Mul.Ch SWEET SKY NAVI  Liberi Gaias wygrywa kl. młodzieży otrzymując lokatę I , oraz BEST JUNIOR!

Mamy do sprzedania dwóch ślicznych chłopców, których ojcem jest nasz Mł Multi Champion, Mł. Zw. Eur. Sro. Wsch 07, Mł.Zw.Pl.07 GREATEST for Liberi Gaias a mama to Montana de Villar. Szczenięta maja fantastyczny charakter są kochane, miłe i odważne, prawdziwe terriery;) zarówno na wystawy jak i do kochania. Jako dorosłe powinny osiągnąć wagę ok 2- 2,2 kg. Ich atutem są: śliczne główki, krótkie noski, małe uszka, fantastyczna sierść i oczywiście piękna budowa.
Zdjęcia szczeniąt--->


 

Międzynarodowa Wystawa / international dog show - Sopot, 09.08.2008
Sędziowanie: Elżbieta Chwalibóg (PL) - psy
Jaromir Dostal (CZ) - suki
Zgłoszeń - 120
 
MAMY KOLEJNEGO CHAMPIONA W HODOWLI:)

Mł.Ch.Pl JACK DANIELS Liberi Gaias w kl. otwartej uzyskał lokatę I CWC. W porównaniu otrzymał Res CACIB =CACIB /za InterChampionem/. Jack spełnił warunki na CHAMPIONA POLSKI!!!!
Wioletta  gratuluje i trzymam kciuki za kolejne Championaty:)


 

Międzynarodowa wystawa / International Dog Show  - Wilno 2.08.2008
Baltic Winner'08
Sędzia:
Walter Jungblut /Germany/

Kolejny dzień i kolejne sukcesy naszych chłopaków Liberi Gaias!!!!

Po raz kolejny nasz Mł.Ch.Pl, Lt SWEET SKY NAVI  Liberi Gaias wygrywa kl. młodzieży otrzymując lokatę I , oraz tytuł JUNIOR BALTIC WINNER 08!!!!

 

Kolejny wielki sukces Mł.Mul.Ch GREATEST for Liberi Gaias w kl. otwartej wywalczył lokatę I,  następnie wygrywając z championami otrzymał tytuł NAJLEPSZEGO PSA w RASIE/BOS oraz CACIB, BALTIC WINNER, a w końcu pokonując kolejne championki wybrany został ZWYCIĘZCĄ RASY - BOB. W wyborze Najpiękniejszego Teriera Wystawy wywalczył Res. ZWYCIĘSTWO GRUPY III / II - BOG !!!!!!!!!! 

 

Międzynarodowa wystawa / International Dog Show  - Wilno 1.08.2008
Vilnius Summer'08
Sędzia:
Diane Besoff /Australia/

Mł.Ch.Pl SWEET SKY NAVI  Liberi Gaias w kl. młodzieży uzyskał lokatę I a w porównaniu zdobył juz kolejny tytuł BEST JUNIOR! Tą wystawą nasz skarb ukończył  MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT LITWY:). Jesteśmy z niego ogromnie dumni!

 

Jesteśmy również bardzo dumni z naszego cudownego Mł.Mul.Ch GREATEST for Liberi Gaias który w kl. otwartej zajął lokatę I CAC oraz wygrał porównanie psów BOS otrzymując CACIB a w końcowym porównaniu został wybrany ZWYCIĘZCĄ RASY/ BOB. W wyborze terrierów  stanął na lokacie III BOG!!!. W tak pięknym stylu GREATEST ukończył CHAMPIONAT LITWY!!!


 

Krajowa wystawa / National dog show - Kaliningrad/Rosja, 26.07.2008
Sędzia -
 

Mł.Mul.Ch. GREATEST w kl. otwartej otrzymał lokatę I CAC. W porównaniu  został wybrany Najlepszym Psem w Rasie (BOS) oraz ZWYCIĘZCĄ RASY (BOB)!  W wyborze Najpiękniejszego Psa Grupy III zajął lokatę II - Res BOG !

Mł.Ch.Pl SWEET SKY NAVI  Liberi Gaias zwyciężył kl. juniorów otrzymując lokatę I. W porównaniu zdobył tytuł BEST JUNIOR! Navi w ten sposób spełnił warunki na
MŁODZIEŻOWEGO CHAMPIONA ROSJI!!!


Edytko dziękuje za cudowne zdjęcia Naviego:)
(fot. Satynowe Studio)

 

Na tej samej wystawie w kl. baby brała udział córka Mł.Ch.PL,CH.PL MAGIC GIRL Liberi Gaias - Chanel Silver Angel wł. Angelika Gorbaczewskaya. Słodka Chanel uzyskała lokatę I, BEST BABY! oraz Res. BIS BABY. Gratulacje!
 

 

 

Krajowa wystawa / national dog show - Gdynia, 20.07.2008
Sędzia -
Katarzyna Nitka

Kolejna wygrana Mł.Ch.Pl JACKa DANIELSa Liberi Gaias w kl. otwartej uzyskał lokatę I oraz kolejne CWC. Wioletta nasze Gratulacje!!!

 

W zaprzyjaźnionej hodowli Silver&White Sabiny Hołobut dorastają trzy śliczne dziewczynki z elitarnym pochodzeniem.  Ojcem jest nasz Mł. Mul. Ch. Greatest for Liberi Gaias a mama Ewita Small and Wag. Wszystkich zainteresowanych suczka z tego skojarzenia zapraszamy na strona http://Silver&White


 

 

Krajowa wystawa /National dog show -Turage/Litwa 12.07.2008

Navi w kl. młodzieży stanął na lokacie I oraz otrzymał kolejne Zwycięstwo Młodzieży. W porównaniu został wybrany NAJLEPSZYM JUNIOREM w RASIE!!!

Na tej samej wystawie w kl. otwartej SWEETIE  otrzymała lokatę I CAC oraz została wybrana NAJLEPSZA SUKA W RASIE!!!

 

 

Przedstawiamy córkę naszego Mł.Mul.Ch. GREATESTa for Liberi Gaias. Ta urocza dziewczynka to Moonlight, która urodziła sie w hodowli York Haus  Edyty Lewandowskiej:)

 

 

Krajowa wystawa /National dog show -Koszalin  6.07.2008    

JACK DANIELS Liberi Gaias w kl. otwartej uzyskał lokatę I CWC. W porównaniu  został wybrany Najlepszym Psem w Rasie oraz ZWYCIĘZCĄ RASY! W wyborze Najlepszego Terriera Wystawy stanął na najwyższym podium BEST OF GROUP !!! JACK na tej wystawie uzyskał Res. BEST IN SHOW!!!   Gratulacje dla właścicielki Wioletty Grygiel:)


 

 

Szczenięta po Greatescie  urodzone w hodowli Beautiful York .

 

Krajowa wystawa /National dog show - Lubieszyn 22.06.2008
Sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta / PL

Kolejna wystawa na której nasz Navik otrzymał lokatę I oraz Zwycięstwo Młodzieży. W porównaniu został wybrany NAJLEPSZYM JUNIOREM w RASIE!!!

 

Międzynarodowa wystawa / International Dog Show  - Szczecin 21.06.2008
Sędzia: Elżbieta Chwalibóg / PL


SWEET SKY NAVI  Liberi Gaias w kl. młodzieży stanął na lokacie I uzyskując kolejne ZWYCIĘSTWO MŁODZIEŻY. W porównaniu został wybrany NAJLEPSZYM JUNIOREM w RASIE!!!


Najlepsze Szczenię w Rasie oraz lokatę I otrzymał synek naszego Mł.Mul.Ch. GREATESTa Liberi Gaias - JENGHIS HAN Armawir. Gratulacje dla właścicielki Janiny Szostak

W kl. otwartej na lokacie II stanął Mł.Ch.Pl JACK DANIELS.
Gratulacje dla właścicielki
 Wioletty Grygiel


 

Krajowa wystawa /National dog show - Erfurt 15.06.2008
SWEET SKY NAVI  Liberi Gaias w kl. młodzieży otrzymał lokatę I JgVDH, JgCAC
 


Mul.Ch GINA Liberi Gaias w kl. championów otrzymała lokatę I VDH, Res.CAC

 

 

Międzynarodowa wystawa / International Dog Show - Erfurt / Niemcy, 14.06.2008
Sędzia - Peter Machetanz ( D )

Nasz księżniczka Mul.Ch GINA Liberi Gaias w kl. championów otrzymała lokatę I, VDH, CAC, Res.CACIB tym samym rozpoczęła Championat Niemiec:)

 

 

Krajowa wystawa / National dog show - Lublin, 8.06.2008


SWEET SKY NAVI  Liberi Gaias w kl. młodzieży stanął na lokacie I uzyskując kolejne ZWYCIĘSTWO MŁODZIEŻY. W porównaniu został wybrany NAJLEPSZYM JUNIOREM w RASIE!!!

 

Nasza urocza dziewczynka CANADIAN NAVI SWEETIE w kl. młodzieży zajęła lokatę IV.

Za śliczne zdjęcia dziękujemy Justynce /h. Dan Danilo/

Wiele radości sprawiła nam nasza Ch. Magic Girl Liberi Gaias (wł.Lidia Bednara) wygrywając po raz kolejny kl. championów, a w porównaniu otrzymując tytuł. NAJLEPSZEJ SUKI w RASIE!!!

Krajowa wystawa / National dog show - Litwa -  Kowno, 1.06.2008

Na wystawę do Kowna wybraliśmy sie z Naviczkiem który sprawił nam wiele radości.
Słodziak dzielnie pokazał sie w kl. młodzieży zajmując lokatę I J.CAC. W porównaniu z suczka młodzieżowa wywalczył tytuł NAJLEPSZEGO JUNIORA W RASIE!.
SWEET SKY NAVI  Liberi Gaias pięknie pokazując sie na ringu głównym gdzie wystąpiły Najlepsze Juniory tej wystawy otrzymał lokatę IV JUNIO BEST IN SHOW!!!


   MAJ, KWIECIEŃ, MARZEC, LUTY, STYCZEŃ------------>>>>>